Трансформърс: Ера на изтребление

четвъртък, 25 юни, 22:00ч.
Трансформърс: Ера на изтребление
Година: 2014 Режисьор: Майкъл Бей Участват: Марк Уолбърг, Стенли Тучи, Келси Грамър, Никола Пелц, Джак Рейнър и др. Оригинално заглавие: Transformers: Age of Extinction

 

В четвъртата част на поредицата група учени и бизнесмени се опитват да разкрият тайните на роботите-трансформъри, надявайки се да ускорят подема на компютърните технологии. Хората и роботите влизат в кулминационна битка - битката на доброто и злото.

 

Коментари

Програма